Nasze usługi

Usługi

Wszystkie usługi świadczone przez firmę LIDERBUD są wykonane ze starannością i z zachowaniem wysokiej jakości. Od lat naszej pracy w branży nasz zespół specjalistów wspólnie zapewnia klientom produkty, których potrzebują do domu lub biura. Sprawdź niektóre z naszych usług poniżej i skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Odbiory mieszkań

Doświadczenie i wiedza pozwala nam zobaczyć dużo detali i wychwycić blendy dewelopera podczas odbioru. Powierzając nam proces przekazywania mieszkania zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Wykończenia wnętrz i Remonty

Wykonujemy pełen wachlarz robót związanych z remontem i wykończeniem wnętrz. Począwszy od zakupu materiałów po wykończenie najbardziej szczegółowych detali.

Doradztwo techniczne w zakresie wnętrz i oceny stanu nieruchomości przed zakupem

Pomagamy w podejmowaniu optymalnych decyzji, obiektywnym spojrzeniu na nieruchomość przed zakupem.

Instalacja okien niestandardowych

Firma LIDERBUD ma duże doświadczenie w realizacji usług tego rodzaju. Korzystamy ze sprzętu i materiałów cenionych marek i zaufanych dostawców. Oferujemy profesjonalną i doświadczoną pomoc przy projektach, pomagając dopasować się do Twoich unikalnych potrzeb i budżetu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i przejrzystą komunikację.

Sprzątanie po budowie lub remoncie

Zmień swój projekt w wizję swoich marzeń, korzystając z tej usługi. Nasi eksperci wyjaśnią Ci wszystkie opcje i odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Nasz zespół ściśle współpracuje z każdym klientem, aby upewnić się, że spełniamy i przekraczamy oczekiwania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Indywidualne podejście do potrzeb klienta

Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykończenia wnętrza, remontu, doradztwa technicznego, oceny nieruchomości, wymiany okien lub sprzątania po budowie czy remoncie. Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć rozmowę o Twoich potrzebach i wizji. Z niecierpliwością czekamy na Twój telefon lub e-mail!

 
Twój wymarzony projekt oraz jego realizacja jest na wyciągnięcie ręki.