KOMPLEKSOWA REALIZACJA PROJEKTU WNĘTRZA

Sorry, your browser does not support inline SVG.
pexels-houzlook-com-3356416

Dlaczego my?

Jesteśmy w pełni zaangażowani w proces

Pomagamy klientom od początku budowy po jej zakończenie. Wspieramy oraz doradzamy w podjęciu optymalnej decyzji, jesteśmy komunikatywni i otwarci na rozmowę. Jesteśmy detalistami, bardzo dbamy o szczegóły jak i bezbłędny efekt końcowy. Bierzemy pod uwagę wszystkie twoje potrzeby i życzenia.

Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania

Nasze motto, które świadczy o tym, że jesteśmy gotowi na najbardziej skomplikowany projekt oraz duży zakres prac. Chcemy być dumni i zadowoleni z każdej współpracy dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ciężko pracujemy aby zrealizować projekty i pomysły na najwyższym poziomie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

LIDERBUD świadczy usługi jako firma budowlana i wykończeniowa w Warszawie. Od początkowego projektu do końcowego produktu — nasze gotowe prace mówią same za siebie.

Z ponad 20 letnim doświadczeniem prowadzimy działalność jako zespół profesjonalistów, którzy stawiają na najwyższą jakość usług.

Jesteśmy pewni, że efekty naszej pracy spotkają się z Twoim zadowoleniem.

room-1
room-2

PROCES REALIZACJI WNĘTRZ

Pierwszym etapem współpracy

Przy realizacji projektu budowlanego jest omówienie szczegółów związanych z projektem oraz wizją lokalną. Na tym etapie omawiane są kluczowe kwestie, takie jak cel projektu, wymagania techniczne, dostępne zasoby, ograniczenia budżetowe, planowane harmonogramy oraz inne istotne elementy. Wszystko po to, aby na tym wstępnym etapie wypracować wspólne rozumienie projektu i ustalić zakres prac.

Kolejnym etapem

Jest przygotowanie oferty na podstawie omówienia projektu i jego szczegółów z projektantem lub klientem. Na tym etapie ustalane są koszty i harmonogram realizacji projektu, w oparciu o które powstaje propozycja finansowa. Oferta może zawierać szczegółowe informacje dotyczące zakresu prac, materiałów, czasu realizacji, zastosowanych technologii czy specyfikacji technicznych.

Po zaakceptowaniu oferty

Przez klienta lub inwestora, następnym etapem jest ustalenie terminów oraz podpisanie umowy. W momencie podpisania umowy, obie strony zobowiązują się do realizacji projektu zgodnie z ustalonymi warunkami, a wykonawca przystępuje do realizacji prac zgodnie z ustalonym harmonogramem.

OFERTA

Odbiory mieszkań

Doświadczenie i wiedza pozwala nam zobaczyć dużo detali i wychwycić blendy
dewelopera podczas odbioru. Powierzając nam proces przekazywania mieszkania
zadbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Wykończenia wnętrz i remonty

Wykonujemy pełen wachlarz robót związanych z remontem i wykończeniem wnętrz.
Począwszy od zakupu materiałów po wykończenie najbardziej szczegółowych detali.

Doradztwo techniczne w zakresie wnętrz i oceny stanu nieruchomości przed zakupem

Pomagamy w podejmowaniu optymalnych decyzji, obiektywnym spojrzeniu na
nieruchomość przed zakupem.

Co warto wiedzieć o współpracy z nami?

Zajmujemy się transportem materiałów budowlanych, logistyką oraz dostawami zewnętrznymi. Cenimy współpracę z architektem wnętrz, a zatem trzymamy się wytycznych oraz detali projektowych. Na bieżąco ustalamy szczegóły z klientem, jak i z projektantem.

Elastycznie podchodzimy do ewentualnych zmian projektowych.
Ściśle współpracujemy z innymi wykonawcami (stolarz, kamieniarz, tapeciarz, parkieciarz i inni). Przygotowujemy dla branżystów podłoża i ściany odpowiednio do ich potrzeb i standardów.

Do każdej realizacji jest przydzielony podwykonawca budowy. Taka osoba wie o wszystkich procesach na budowie, koordynuje pracę, a w razie pytań jest zawsze do dyspozycji klienta czy projektanta.

main-hall

20

LATDOŚWIADCZENIA

O NAS

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w branży wykończeń wnętrz i budownictwa.

Nasza firma LEDRBUD działa na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz dla najbardziej wymagających klientów. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie we współpracy z architektami oraz projektantami wnętrz. Wyróżniamy się dbałością o szczegół i ponadczasowymi rozwiązaniami. Nasze motto: “Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania”. Zajmujemy się wykończeniem wnętrz domów, mieszkań, biur, lokali usługowych i wypoczynkowych.

Usługi świadczymy na terenie Warszawy jak i w całej Polsce.

Prace wykonujemy na najwyższym poziomie z gwarancją jakości, profesjonalnym podejściem oraz użyciem nowoczesnych technologii i rozwiązań. Dla każdej z naszych usług wyznaczamy doświadczonych profesjonalistów, którzy z dbałością zajmą się Twoim projektem. Serdecznie zapraszamy do współpracy, gdzie dołożymy wszelkich starań. Nasz sukces to praca zespołowa i zgrana drużyna. Nasz zespół to ponad 50 specjalistów z różnych branż. Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć najlepszych efektów.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli budownictwo i wykończenia wnętrz to też twoja pasja wyślij do nas swoje CV.

14

Anna Kowalska

MARKETING
12

Marek Nowak

DESIGNER
13

Michalina Kruk

DYREKTOR

Nam można zaufać

Jesteśmy dumni z naszej pracy i zespołu budowanego przez lata. Zaufali nam czołowi projektanci wnętrz.

Kontakt

Jesteśmy otwarci na twoje pomysły i współpracę.